Bilietų tikrinimas – Teleloto, Vikingų Loto, Kenoloto, Euro Jackpot

Bilietų tikrinimas - Teleloto, Vikingų Loto, Kenoloto, Euro Jackpot
Bilietų tikrinimas – Teleloto, Vikingų Loto, Kenoloto, Euro Jackpot

Savo turimus loterijos bilietus galite pasitikrinti ne tik bilietų prekybos vietose, bet ir „Perlas” interneto svetainėje.

Žemiau pateikiame nuorodas į oficialų „Perlo” puslapį, kuriame galite pasitikrinti savo turimą loterijos bilietą:

Taip pat, internetu galite patikrinti ne vien tik „Perlo” loterijų, bet ir „Žalgirio loto” loterijos „Nacionalinė loterija” bilietus:

  • Nacionalinė loterija bilietų tikrinimas ->

Teleloto yra lietuviška loterija, kiekvieną sekmadienį azarto mėgėjams LNK televizijos eteryje siūlanti žaidimus studijoje, įvairius prizus ir žada malonias emocijas. Pagrindinis loterijos prizas visų žaidėjų itin geidžiamas Aukso puodas.

KENOLOTO sukurtas remiantis vienu seniausių žinomų žaidimų pasaulyje – Keno. Senovės Kinijoje taip pramogavo dar prieš tris tūkstantmečius. Maža to, Didžiosios kinų sienos statybai šio žaidimo dėka buvo surinkta dalis reikalingų lėšų. Šiek teik paprastesnę šio žaidimo versiją kinų imigrantai XX amžiaus pradžioje atvežė į Jungtines Valstijas. Keno išpopuliarėjo bemaž visame pasaulyje per porą pastarųjų dešimtmečių. Kaip žaisti KENOLOTO? 20 laimingų skaičių iš sekos nuo 1 iki 60 iškrenta kiekvieno tiražo metu. Žaidimo dalyviai privalo nuspręsti kiek skaičių nuo dviejų iki dešimties bandys atspėti. Laimėtų pinigų sumą lemia paties žaidėjo pasirinkta loterijos bilieto kaina ir teisingai atspėtų skaičių kiekis.

8 Replies to “Bilietų tikrinimas – Teleloto, Vikingų Loto, Kenoloto, Euro Jackpot”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Momentinės loterijos, Bilietų tikrinimas | Svetainių kūrimas ir SEO: SEOpaslaugos.com