Pinti lauko baldai

Laisvalaikio baldai

Pinti baldai, skirti poilsiui, statomi lauke: soduose, terasose, verandose, balkonuose, prie baseinų. Baldų nuotraukos padės pasirinkti tinkamą variantą ir „pritvirtinti” jį prie likusio interjero. Gražios sofos, gultai ir foteliai, išsiskiriantys lengvumu ir rafinuotumu, sėkmingai derės prie bet kokio gamtos kraštovaizdžio. Jie yra universalūs ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Vienintelis dalykas yra tai, kad ilgalaikio lietaus metu ir žiemai juos vis tiek reikia padėti į patalpą.

Terasoje puikiai atrodys speciali pakabinama kėdė, kuri gali veikti kaip sūpynės arba būti jaukiu kampeliu skaitymui ir poilsiui. Ją sėkmingai papildys šviesių audinių pagalvės.

Klasikinė pintinė supama kėdė tinka ne tik svetainėje. Išneštas į gryną orą jis taps nepakeičiamas popietiniam poilsiui ir net miegui.Nedidelė žemo staliuko ir jaukių gilių fotelių bei sofos grupelė taps mėgstama vieta poilsiui ir poilsiui gamtoje su svečiais. Neįprastos rotango lempos papildys tokį sodo interjerą.

Šalyje tarp medžių ir prie baseino puikiai atrodys įvairūs pinti gultai. Pagaminti iš natūralios medžiagos, turintys pintą pagrindą ir papildyti skydeliais, jie bus tiesiog nepakeičiami karštą vasaros dieną.

Stalai ir komodos

Pinti stalai įneš komforto ir jaukumo atmosferą į bet kurio kambario interjerą. Tiesą sakant, jie atrodys ir virtuvėje, ir svetainėje, ir atviroje verandoje.

Yra daug variantų: kavos ir tualetiniai staliukai, valgomojo ir serviravimo stalai ant ratukų, rašomieji ir virtuvės stalai, su lentynomis ir stalčiais. Parduotuvėse galite įsigyti kvadratinių, apvalių, ovalių, sferinių modelių, taip pat variantų, pagamintų tik iš vynmedžio arba papildytų stiklu, masyviu medžiu, metalu.

Virtuvės grupė, kurią sudaro stalas ir kėdės, pagamintos iš pintų vytelių, harmoningai derės prie bet kokio modernaus ar klasikinio dizaino. Balkone įrengtas nedidelis kavos staliukas leis atsipalaiduoti ir mėgautis poilsiu prie kavos ar arbatos puodelio.

Pintos komodos ne tik taps vieta, kur galėsite susidėti daiktus, bet ir suteiks šiek tiek žvilgesio į kambario dekorą. Pagaminti iš natūralių medžiagų, puikiai derės prie bet kokio interjero, nesunkiai perkeliami pagal savo skonį.

Kaip išsirinkti kokybiškus pintus baldus?

Aukštos kokybės natūralaus rotango baldai gaminami tose vietose, kur auga pati palmė. Pietryčių Azijos šalyse jau daug dešimtmečių mažose gamyklose gaminami įvairūs interjero daiktai. Iš esmės jie atliekami klasikiniu, vadinamuoju „kolonijiniu“ stiliumi.

Baldai iš rotango gaminami ir Europos šalyse. Ispanų, lenkų, italų – tai dažniausiai brangūs dizainerių pavyzdžiai. Skirtingai nuo Azijos kilmės gaminių, kurie daugiausia gaminami ir surenkami rankomis, Europos gamintojai dalį darbo atlieka pramoninėmis mašinomis.

Pigesnius pavyzdžius rinkai tiekia Kinijos gamintojai. Tokie baldai gaminami iš žemos kokybės rotango, dažnai pažeidžiamos vytelių gamybos technologijos, tvirtinimas ir pynimas neatlaiko bet kokios kritikos. Vargu ar galima kalbėti apie ilgą tokių gaminių veikimą.
Nusprendę įsigyti pintą kėdę ar stalą net iš patikimos įmonės, pirmiausia turėtumėte susipažinti su rotango baldais žinomų salonų nuotraukoje, o tada perkant atidžiai peržiūrėkite kai kurias detales:

  • Pageidautina, kad tvirtinimas būtų atliktas savisriegiais arba varžtais, o ne kabėmis ar vinimis, nuo to priklauso baldų „ilgaamžiškumas“.
  • Aukštos kokybės baldų sandūros turėtų būti beveik nematomos.
  • Pynimas atliekamas tolygiai ir kokybiškai. Gaminiai su odine pynute yra brangesni nei pagaminti iš paties rotango juostelių.
  • Gaminys turi būti stabilus ir simetriškas, kitaip nukentės konstrukcijos stiprumas.
  • Smulkiai austi dekoratyviniai audiniai neturi būti pažeisti.
  • Produkto paviršius turi būti vienodo atspalvio be įvairių dėmių.


Reikia pridurti, kad kokybiški baldai, tinkamai prižiūrimi, tarnaus ilgus metus. Čia neturi kilti jokių sunkumų. Būtina periodiškai nuvalyti drėgna šluoste, o dulkių siurblys su minkštu antgaliu padės išvalyti dulkes sunkiai pasiekiamose vietose.

Pinti lauko baldai ekoseses.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Momentinės loterijos, Bilietų tikrinimas | Svetainių kūrimas ir SEO: SEOpaslaugos.com
Old