Vikinglotto – atsinaujinusi loterija Vikingų loto

Tikriausiai jau pastebėjote, kad šios savaitės loterijos „Vikingų loto“ lošimas nr. 1263 buvo kiek kitoks nei visi iki šiol buvę – taip yra dėl to, jog senoji loterija „Vikingų loto“ atsinaujino į naująją „Vikinglotto“.

„Vikingų loto“ ir „Vikinglotto“ skirtumai

Keitėsi ne tik pavadinimas su logotipu, kaip iki šiol galvojau, bet ir žaidimo taisyklės:

  • Vietoje 1 EUR už 2 derinius (lenteles) dabar mokėsite 3 EUR (arba 1,50 EUR už 1 skaičių derinį(lentelę)).
  • Vietoje 8 (6 pagrindinių ir 2 papildomų) skaičių, lošimo metu dabar išridenami tik 7 (6 pagrindiniai ir vienas papildomas (Vikingo skaičius)).
  • Rinktis turite ne 6 skaičius iš 48, o 6 skaičius iš 48 ir 2 skaičius iš 8 (Vikingo skaičių).
  • Senoje loterijos versijoje mažiausias laimėjimas buvo už 2+1 atspėtus skaičius – dabar mažiausias laimėjimas yra už 2 atspėtus skaičius.
  • Seniau mažiausia laimima pinigų suma buvo 1 EUR – dabar 0,75 EUR.

P.S. Reikėtų nesusimaišyti su žodžiu „derinys“ – seniau 1 derinys buvo 6 skaičių kombinacija arba galima sakyti vienas atskiras bilietas (lentelė), tik būdavote priversti pirkti 2 derinius (kombinacijas / lenteles) vienu pirkimu už 1 EUR.

Dabar už 1,50 EUR perkate tik vieną bilietą (kombinaciją / lentelę), nors ir loterijos „Vikinglotto“ taisyklėse Perlas rašo „Vieną bilietą sudaro du skaičių deriniai“ – tačiau žodžiu „deriniai” turima galvoje 6 pagrindinius ir 2 papildomus (Vikingo skaičius), kitaip sakant vieną lentelę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Momentinės loterijos, Bilietų tikrinimas | Svetainių kūrimas ir SEO: SEOpaslaugos.com