Pastaruoju metu internete plinta keli puslapiai (tiksliau vienas ir tas pats puslapis, tik skirtingais adresais):

 • lotogenas.com (įkurtas 2016-02-19)
 • lotogenas.net (įkurtas 2016-04-05)
 • uzdarbioguru.com (įkurtas 2016-08-14)
 • pradekdabar.com (įkurtas 2016-08-14)
 • kaipuzsidirbtipinigu.com (įkurtas 2016-08-17)
 • piniguocius.com (įkurtas 2016-11-06)
 • pinigaiinternetu.com (įkurtas 2016-11-22)
 • darbasnamuose.net (įkurtas 2016-11-22)
 • lotofabrikas.com (įkurtas 2016-11-30)
 • lotobilietas.com (įkurtas 2017-01-17)
 • laimingiskaiciai.com (įkurtas 2017-09-22)
 • laimingi-skaiciai.com (įkurtas 2017-10-22)
 • lotlotto.com (įkurtas 2017-11-24)
 • laimingiskaiciai.in (įkurtas 2017-11-28)
 • laimingiskaiciai.org (įkurtas 2018-02-12)
 • laimingiskaiciai.eu (įkurtas 2018-02-15)
 • laimingi-skaiciai.eu (įkurtas 2018-02-26)
 • kombinacijos.com (įkurtas 2018-09-10)
 • darbokodas.com (įkurtas 2018-04-30)
 • darbokodas.net (įkurtas 2018-09-07)
 • santaupa.com (įkurtas 2018-12-06)
 • facebook.com/laimingasbilietas/ (Facebook puslapis)
 • facebook.com/Kaip-uzdirbti-pinigu-internetu-194806144189554/ (Facebook puslapis)
 • facebook.com/Skaičiukai-177355516318295/ (Facebook puslapis)
 • Susijęs youtube kanalas (nuoroda)
 • Susijęs youtube kanalas 2 (nuoroda)
 • Susijęs youtube kanalas 3 (nuoroda)
 • Susijęs youtube kanalas 4 (nuoroda)

Su neva veikiančia sistema, kuri gali nuspėti loterijos skaičius.

Viskas gan gražiai aprašoma (ir kaip dažniausiai būna tokio tipo melagystėse, autorius turi milijono vertės idėją, už kurią, kaip pats rašo, jam buvo siūlyta labai dideli pinigai, bet būdamas labai kilnios širdies tų turtų atsisakė, kad galėtų jais pasidalinti su savo puslapio lankytojais).

Tačiau realybėje taip niekada nebūna, visa svetainė yra tiesiog gerai paruoštas jaukas patikliems, lengvų pinigų ieškantiems žmonėms.

 • Kad viskas atrodytų dar tikriau, yra pridedama banko išrašo nuotrauka – tačiau tokią nuotrauką padirbti nereikia nei 5 minučių.
 • Toliau, puslapio apačioje matosi pridėti, neva išlošusių žmonių komentarai ir autoriaus atsakymai – komentarus galima rašyti pačiam, jų kilmės niekas nesužinos.
 • Kitiems, galbūt kaip rimtesnis įrodymas gali pasirodyti pateiktas vaizdo įrašas, kuriame rodoma autoriaus laimėjimai pas konkretų loterijų organizatorių – tokį video taip pat nėra sunku padaryti, tiesiog išsisaugojus loterijų organizatoriaus svetainės (savo paskyros) html failą, jį atitinkamai redagavus, galima atidaryti interneto naršyklėje ir filmuoti imituojant originalą, o kad atrodytų, jog veiksmas vyksta tikru www adresu, vaizdo įrašo viršuje prilipinamas plonas sluoksnis – tikra naršyklės www adreso nuotrauka).

Kad išsiaiškinti visus variantus iš ko autorius gauna uždarbį, reikėtų pilnai išanalizuoti svetainę, bet pirmasis būdas, kuris yra akivaizdus – tai lankytojai, susižavėję neva veikiančia sistema ir patikrinę savo sugalvotus skaičius (pamatę pranešimą, jog tai didelę tikimybę laimėti turintis skaičių derinys) yra skatinami registruotis lošimo bendrovės svetainėje paspausdami “referalinę” nuorodą (žr. paveikslėlį keliomis eilutėmis žemiau), pagal kurią vėliau autorius gaus komisinį procentą nuo užsiregistravusių žmonių išleidžiamų pinigų tose loterijose.

“Referalinė” nuoroda

Rusiška kopija

Trumpai užmetus akį į svetainės kodą, matosi, kad viskas paimta ir išversta iš rusiško puslapio (loto-tarasov.anton-makarov.com).

Originalas

Kaip matome dizainas paliktas beveik toks pat kaip ir originale:

Lietuviška kopija

O apie šį rusišką puslapį internete galima rasti įvairių neigiamų komentarų – vieni iš jų teigia, kad puslapyje yra užsiiminėjama banko kortelių duomenų vagystėmis bei kitokia nelegalia veikla.

Taigi spręsti jums :)

Straisnio papildymas

Po šio straipsnio įkėlimo, atradau kito autoriaus, seniau rašytą straipsnį apie tą patį, neva veikiančią loterijos sistemą siūlantį, puslapį. Kaip rašo autorius, pats pakliuvo ir nudegė. Perskaityti galite (čia).

Taip pat atradau dar vieną, jau atnaujintą ir patobulintą, nei prieš tai įtraukti į sarašą, puslapį, kuris tikriausiai priklauso tam pačiam asmeniui ir veikia tokiu pat tikslu – pasipelnyti kitų sąskaita – lotofabrikas.com (įkurtas 2016-11-30) bei susijusį youtube kanalą (nuoroda).

Papildymas 2018-02-20

Ir vėl pastebėjau dar vieną apgaulingą tinklalapį:
lotlotto.com (įkurtas 2017-11-24)
Kuris teigia, jog sukūrė programėlę, nuspėjančią laimingus loterų skaičius – tačiau neapsigaukite ir jokiu būdų nesuvedinėkite savo duomenų šiame tinklalapyje!

12 komentarai
  • Valdas says:

   Pranešiau Domenų valdytojui.Jau užsičiaupė,atrodo. Buvo dar ir kombinacijos.eu. Bet jie atsidarys vėl, su vėl kitu domenu.
   Kas turit atliekamų ,geriau investuoti į prekybą valiuta, pas tikrai patikimą brokerį.

   Atsakyti
 1. realistas says:

  Kas per tinklalapis “Darbokodas”?Irgi aferos?
  Stengiasi istraukti kuo daugiau pinigu, motyvuojant , kad laimejima gausi tik pervedes 10 proc., ir nesutinka tuos procentus iskaiciuoti is laimejimo:), be to, laimejimas pagal juos, ir pagal oficialu tiklalapi skiriasi:), neissidurkit, parasiau jiems, kad laimejima atsiimsiu pats is organizatoriaus:)ziuresiu ka aiskins:)

  Atsakyti
 2. Chris says:

  As buvou apgautas 17,50 EUR. pralosiau parasiou jam i EL.pasta tipo is garantuoja pinigu grazinima b*** neko neatrase ,i kaleima tokius zmonius reik sodynt AFERISTAI!Beto jaigu komentuosite jo Aferisto puslapyja komentara matysit tik jus.

  Atsakyti
 3. Vytautas says:

  Hmmmm… Dėl kombinacijos.com ir kombinacijos.eu klaidinančios reklamos ir neabejotinos agresyvios sukčiavimo veiklos 2019-01-12 d. informavau LR Konkurencijos Tarnybą (kt.gov.lt) tačiau atsakymą kažkodėl gavau iš Utenos Policijos Kriminalinių Nusikaltimų Skyriaus su išvada !!! %domu,o ką nustatytų mūsų žurnalistai….

  Atsakyti
 4. Anonimas says:

  manau šis reikalas nedirba….

  KODĖL TAIP MANAU

  Bandžiau ir mačiau kaip veik ši super programa :) ne gaila pinigų dėl prikolo galit pabandyti ir atkreipkit dėmesy y ……..

  1. herojaus video ir jūsų pačių procesą (langus ir saitus ir t.t.)

  2. programa duoda 90 ir daugiau procentų tikimybe :) tai vos ne dnr testas ir štai kur ydomybės prasideda

  90 procentų ir daugiau trys bilietai po 6 skaičius ir nė vienas skaičius nesutampa 3 bilietai po 6 skaičius lygu 18 skaičiukų ir 0 sutapimo na manau tuo viskas pasakyta:(

  manau tikimybė laimėt gal ir yra bet tokia kaip ir teleloto o tiksliau einat y oficialų loterijos puslapy sumetat savo skaičius ir bus ta pati programėlė:)

  3. atkreipkite dėmesy y video kažkur minima jog programa jau dirba apie 2 metus taip pat jog ji bus mokama

  na ir 2 metai ir ir…. imkit vyrai pinigėlius ir tai nieko nekainuos…….

  4. yra puslapis kur jūs prisireginat ir tenai tipo talonus perkat (loterijos bilietus) pasirodo tas puslapis irgi grypa pjauna palyginus su oficialiu tinklapiu

  mano manymu jis tvarkomas rankiniu būdu kai adminas užgeria už tuos mūsų praloštus pinigėlius duomenys išviso neatitinka relybės

  apsurdas kažkoks

  ir žmonės tai ne reklama ir ne propaganda jūsų reikalas kur savus pinigus dėt o šis atsiliepimas tik mano nuomonė mano pastebėjimai ir prašyčiau komentuoti ne mano atsiliepima o super loto program

  Atsakyti
 5. Vytcka says:

  Sveiki. Dar pamačiau dvi veikiančias durniu gaudykles. Deja ir pats pasimoviau ant 14e. Tai: Laimingiskaiciai.net ir laimingi-bilietai.info

  Atsakyti
  • Egidijus B says:

   laimingi-bilietai.info naudojuos daugiau negu 2 mėn, perkuosi bilietus bent 1-2 kartus per savaitę, iš visų žaidimų kiek sudalyvavęs esu, apie 40-50 procentų buvo laimingi, kiti nesėkmingi, bet kuriuo atveju esu tik pliuse, nes bilietams dažniausiai išleidžiu apie 13.5 eurų, o laimėjimų būna nuo keliasdešimt eurų iki kelių šimtų, Tad jeigu tu vieną kartą pamėginai įsigyti bilietus ir jie buvo nesėkmingi nereiškias, kad tai viskas jau neveikia – apgavystė ir panašiai, negali iš vieno karto nieko spręsti, man pirmas žaidimas taip pat buvo kiek pamenu nesėkmingas, bet kadangi bent jau pas laimingi-bilietai.info galioja pinigų grąžinimo garantija už pirmą nesėkmingą žaidimą tai man grąžinimo mano išleistus pinigus už pirmą tą žaidimą ir aš toliau pamėginau dar kartą, tuomet jau 1 iš 3 bilietų buvo sėkmingi ir laimėjimo suma buvo berods 136e kažkas tokio. Todėl kitą kartą tiesiog žmogiškai pamėgink kreiptis dėl grąžinimo jeigu tau ištikrųjų nepasisėkė nieko laimėti iš pirmo karto.

   Dėl kitų svetainių panašių nieko negaliu pasakyti, esu matęs jas, bet neesu bandęs, kitos kiek žiūrėjau labai jau kopijuotos atrodo daug detalių tai įrodo, todėl apie jas nieko negaliu pasakyti, nemėginau.

   Atsakyti
 6. Remigijus says:

  Nezinau kaip kitos plugijuotos internetines svetaines, neesu kitu isbandes, bet esu bandes pirktis bilietus per Laimingi-bilietai.info svetaine man is pirmo karto pavyko is triju bilietu laimeti 49 euru, kad ir nera daug, bet vistiek tode manau, kad ne visos tokios svetaines yra neveikiancios, tiesiog dauguma ju kaip suprantu yra plugijuotas ir nefunkcionalios.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.