Futbolo naujienos: į ką gerbėjai turėtų atkreipti dėmesį

Futbolas yra viena populiariausių sporto šakų ne tik kai kuriose šalyse, bet ir visame pasaulyje. Beveik kiekvieną dieną jo gerbėjai turi galimybę stebėti įdomias varžybas. Tačiau, be pačių rungtynių, vyksta ir kiti įdomūs įvykiai – futbolo klubų trenerių kaita, žaidėjų perėjimas iš vienos komandos į kitą, naujų žvaigždžių pasirodymas „scenoje“. Juk net nedideli pakeitimai gali turėti įtakos rezultatams žaidimo lauke.

Šiame straipsnyje galite susipažinti su naujausiomis futbolo pasaulio naujienomis. Jos gali būti naudingos ne tik aistringiems gerbėjams, bet ir GGBet klientams, kurie mėgsta lažintis dėl skirtingų rungtynių.

Naujas „Borussia“ žaidėjas

Vokietijos futbolo klubas „Borussia“ ypatingą dėmesį ėmė skirti gynybos linijai. Siekdami ją dar labiau sustiprinti, „Bumblebees“ pasirašė sutartį su Ianu Maatsenu – jis anksčiau yra žaidęs „Chelsea“, o antrąją sezono dalį žais naujoje komandoje. Sirgaliai turėtų atkreipti dėmesį, kad futbolininkas pratęsė „nuolatinę“ sutartį su „Chelsea“ – dabar ji baigiasi 2026 m.

Pažymėtina, kad Ian Maatsen perdavimas įvyko lizingo pagrindu ir be teisės toliau pirkti. Dabar jam teks varžytis su kairiuoju gynėju rungtyniaujančiu Ramy Bensebaini. Būtent jis turės pakeisti Maatseną, kol jis žais Alžyro rinktinėje Afrikos tautų taurėje.

Matic nebe Renne

Visai neseniai pasirodė viešai neatskleista informacija, kad gana ilgai FC Rennes vidurio puolėju žaidęs Nemanja Matic ketina palikti komandą. To priežastis labai banali – jo vaikams mieste nėra tinkamos tarptautinės mokyklos.

Šioje situacijoje 35-erių vidurio puolėjas negalėjo visiškai atsiduoti savo profesijai, nes turėjo nuolat praleisti komandos treniruotes. Reikėtų pažymėti, kad dėl to jis ne kartą teisinosi tiek futbolo klubui, tiek daugeliui gerbėjų. Tiesa, preliminariais duomenimis, Nemanja Maticas ilgai nesėdės be darbo, nes juo jau domisi „Fulham“ ir „Lyon“ klubai. Be to, šiuo metu aptariamas žaidėjo perėjimas į vieną iš Serijos A komandų.

Salah persikėlė iš Reno į Arsenalą

Neseniai Londono FC Arsenal pradėjo aktyviai domėtis Ibrahimu Salah, jaunesniuoju iš Rennes komandos. Maroko kilmės krašto puolėjas į šį klubą persikėlė tik vasarą ir per trumpą laiką patraukė įvairių Europos futbolo klubų dėmesį, nepaisant to, kad jis nėra pradedantis žaidėjas.

Pažymėtina, kad šį sezoną Salah žaidė tik 11 rungtynių, tačiau vis dėlto sugebėjo pademonstruoti savo talentus. Anksčiau jis buvo Gento klubo narys, kuris iš Rennes už futbolininko perėjimą gavo 6,5 mln. Galbūt Arsenal FC vadovybė bandys gauti Ibrahimą, kol jo kaina nepakils. Tai būtų puikus komandos sustiprinimas, tačiau žinoma, kad arsenaliečiai dabar galvoja apie dešiniojo krašto stiprinimą. Savo ruožtu marokietis žaidžia kairiajame krašte, bet „Arsenal“ jau turi ir Martinelli, ir Trossardą. Tačiau Bukayo Saka nepakenktų pakeisti. Londono FC gerbėjai džiaugiasi…

Bayern“: pasikeitė komandos sudėtis

Šį sezoną Miuncheno FC Bayern nusprendė sustiprinti komandą nauju gynėju – anksčiau „Tottenham“ klube žaidusiu Ericu Dieru. Tačiau jis futbolininko nepirko, o tik tam tikrą laiką gavo pagal atitinkamos nuomos sutarties sąlygas. Tačiau „Tottenham“ atstovai neslepia, kad sutartyje yra punktas dėl galimo Diero išpirkimo sezono pabaigoje.

Be to, pasirodė informacija, kad „Bayern“ norėtų įsigyti „Galatasary“ komandos dešiniojo krašto gynėją Sascha Boe su prancūzais. Galbūt klubas su juo pasirašys sutartį, jei derybos su Nordi Makiele iš PSG baigsis niekuo.

Daugelis kitų komandų taip pat nestovi vietoje. Todėl futbolo gerbėjai gali tikėtis tiek gana lauktų komandų sąrašų atnaujinimų, tiek tokių, kurių net negalėjo įsivaizduoti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Momentinės loterijos, Bilietų tikrinimas | Svetainių kūrimas ir SEO: SEOpaslaugos.com