Idėja Nr.8 – Paeiliui einantys skaičiai

Jau gan senokai esu pastebėjęs, kad labai dažnai, tarp ištrauktų laimingų loterijos „Vikingų loto” skaičių, yra bent viena „pora” paeiliui einančių skaičių (X ir X+1).
Pvz.: 1 ir 2, 11 ir 12, 30 ir 31 ir t.t.

Todėl nusprendžiau labiau pasigilinti į šią, loterijos laimingų skaičių, savybę.

Idėja Nr.8 – Paeiliui einantys skaičiai

Kaip visada, peržiūrėjau 100 paskutinių praėjusių „Vikingų loto” lošimų duomenis ir susižymėjau, kiek kartų tarp laimingų skaičių buvo paeiliui einantys skaičiai.

Gavau tokius rezultatus:
Buvo paeiliui einantys skaičiai – 73 lošimus
Nebuvo paeiliui einančių skaičių – 27 lošimus

Iš jų, viename lošime pasikartojo:
1 paeiliui einančių skaičių „pora” – 48 lošimus
2 paeiliui einančių skaičių „poros” – 23 lošimus
3 paeiliui einančių skaičių „poros” – 2 lošimus

Iš šios analizės matome, kad tikimybė, jog sekančiame loterijos “Vikingų Loto” žaidime gali būti bent viena, paeiliui einančių skaičių „pora”, yra net 73% – ganėtinai didelė.

Visą, paskutinių 100+ loterijos “Vikingų Loto” lošimų, detalią analizę galite pamatyti paspaudę ant šios nuotraukos:
Iš eilės einančių skaičių analizė

IŠVADA:
Jeigu savo perkamuose „Vikingų loto” bilietuose naudojate savo sugalvotus skaičius, o ne atsitiktinai terminalo parinktus – savo šansą laimėti galite padidinti jei rinksitės bent 2 iš eilės einančius skaičius, vietoje visų 6 skirtingų skaičių.

6 Replies to “Idėja Nr.8 – Paeiliui einantys skaičiai”

 • realistas:

  Sveiki, perskaičiau visas idėjas. Sakyčiau įdomu, bet..
  Nei vieno atvejo nėra 100 proc garantuoto, net 60 proc negalime būt garantuoti, kad kai kuris metodas yra tikrai tinkamas. Tarkim pasikartojantys 2 ar 3 skaičiai iš ankstesnio žaidimo, galime taip teigti, kad taip iš ties ir yra, bet gal tik mūsų vaizduotė sąsają rado, gal žaidimo programa specialiai tokio šablono neturi, pagal tai ir negeneruoja. Tad pasikartoja kas 2 ar 1 ar 3.. ir t.t. iki 6 :D
  Kitas reikalas, kad kaip pasaulyje žinomas atvejis, kad loterijos iki tam tikro aukso puodo reguliuoja kamuoliukus, o pasiekus reikiamą sumą puodę, jį paleidžiai be jokios programinės sekos, kad tik greičiau kai kas laimėtų. Tokiu atveju vėlgi reikia žinoti iki kada, galima bandyti rasti šabloną :) Tokie mano pamąstymai :)

 • Pasipiktines:

  Taip pat labai dažnai kartojasi ir tam tikras dėsningumas – iškrenta kas 2 skaičius, pvz. 16, 18, 20. Arba kas 3, kas 5. Loterija atrodo labai nesąžiningai.

 • Simas:

  Labas. Tokiu poru yra net 47. Taigi, „prisikasti” iki issvajotuju milijonu vargu ar pavyks. Turedamas laisvesnio laiko as taip pat bandziau daryti ivairias analizes, ieskoti ivairiausiu sistemu, taciau realiausias variantas paimti didziuosius prizus- suburti dideli rata zaideju, generuoti imanomus skaicius atsizvelgiant i tendencijas ir isleisti didziules sumas bandant laimeti. Jei norit mazesniu, bet labiau tiketinu laimejimu, tai galima zaisti ta pati Vikingu loto per lazybu punkta. Koeficientai tikrai didesni :). Tai tiek pastebejimu is mano puses.

  • Kaip laimėti:

   Esmė ne naudoti visas galimas poras, o atsižvelgti į porų tikimybę ir dar kartą peržiūrėti savo jau pasirinktus 6 skaičius.

   • Simas:

    Neuzskaitau sito varianto :) Lygiai taip pat galim naudoti ir +2, t.y. 1 ir 3, 7 ir 9, 15 ir 17 ir t.t. Mano patarimas butu laukti konkretaus skaiciaus, tuomet liks atspeti 5, o ne sesis skaicius ,( atkris daug netinkamu kombinaciju) ir tuo paciu generuoti galimus variantus, priderintus prie to skaiciaus remiantis visomis tamstos idejomis. :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Momentinės loterijos, Bilietų tikrinimas | Svetainių kūrimas ir SEO: SEOpaslaugos.com