Komfovent filtrai rekuperatoriams

Vėdinimo ir oro filtravimo pasaulyje, kur techninis efektyvumas svarbu kiekviename žingsnyje, visų pirma išsiskiria vienas pavadinimas: Komfovent.


Aprašymas ir veikimo principas

Komfovent kompanija užima vieną iš pirmaujančių pozicijų vėdinimo ir oro valymo sistemų rinkoje. Jos gaminiai yra modernus aukštųjų technologijų sprendimas, skirtas tiekti švarų, gaivų ir sveiką orą įvairios paskirties patalpose.

Pagrindinis veikimo principas yra mechaninis oro valymas. Per prietaisą einantis oro srautas specialios medžiagos dėka išvalomas nuo dulkių dalelių, mikroorganizmų ir kitų teršalų.

Daugiasluoksnė struktūra. Medžiaga dažnai turi daugiasluoksnę struktūrą, kuri leidžia efektyviai sulaikyti įvairaus dydžio daleles.
Aukštas efektyvumas. Šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia pasiekti daugiau nei 99% valymo efektyvumą. Tai reiškia, kad iš 100 dalelių, praeinančių per įrenginį, ne daugiau kaip viena dalelė prasiskverbia į išorę.
Ilgas tarnavimo laikas. Dėl kokybiškų medžiagų ir tinkamo dizaino gaminiai tarnauja ilgą laiką. Reguliarus keitimas ir priežiūra leidžia išlaikyti aukštą valymo efektyvumą per visą tarnavimo laiką.


Techniniai duomenys:

Medžiagos. Pagaminta iš sintetinių ir organinių pluoštų, kurie užtikrina optimalų ilgaamžiškumo ir valymo efektyvumo derinį;
Klasės. Asortimente yra įvairių oro valymo klasių modeliai nuo G4 (šiurkštus valymas) iki F9 (labai didelis efektyvumas);
Temperatūros režimas. Gali dirbti temperatūros diapazone nuo -10 iki +70 laipsnių Celsijaus;
drėgmės sąlygos. Tinka darbui esant santykinei oro drėgmei iki 100%.


Privalumai:

Unikalios technologijos. Kiekvienas įrenginys yra paremtas pažangiais technologiniais sprendimais, užtikrinančiais optimalius veikimo rezultatus;
Sava gamyba. Kontroliuojame kiekvieną gamybos etapą, garantuojame aukštą kiekvieno filtro kokybę;
Didelis oro masės valymo greitis. Rekuperatoriaus filtrai Komfovent gali sulaikyti daugiau nei 99% visų teršalų;
Techninė pagalba. Komfovent teikia visą savo gaminių techninę pagalbą, pateikia išsamią dokumentaciją, naudojimo rekomendacijas ir kvalifikuotas konsultacijas.


Kur jie naudojami?


Produktai aktyviai naudojami įvairiuose sektoriuose:

Pramonės įmonės. Kur reikalingas patikimas oro valymas, siekiant užtikrinti švarius procesus ir sveikus darbuotojus.
Gydymo įstaigos. Siekiant išlaikyti sterilumą ir išvalyti orą nuo mikroorganizmų.
Komerciniai ir gyvenamieji pastatai. Čia siekiama sukurti patogų ir sveiką patalpų orą.

Cleanfilter.lt – Komfovent filtrai rekuperatoriams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Momentinės loterijos, Bilietų tikrinimas | Svetainių kūrimas ir SEO: SEOpaslaugos.com